Teslimat Bilgileri

 

Sipariş : www.blendup.com sanal mağazamızdan kredi kartı ve havale yolu ile yapılan alış verişlerde kredi kartı sahibine,ve havale yapan şahıs veya kurum ismine fatura kesilmektedir. Sipariş teslimatı sadece kredi kartı sahibine ve havale yapan şahıs veya kurumun ismine yapılmaktadır. Yüksek tutarlı alışverişlerinizde güvenlik amacı ile sizden kimlik ve kredi kartınızın önlü arkalı olarak fakslamanız istenebilir. 

Teslimat: Siparişlerinizi 09:00 - 18:00 arasında veriniz. Geç saatte verilen siparişler ertesi sabah dikkate alınır. Teslim zamanı siparişinizi girdiğiniz günden itibaren 3 iş günü içindedir. İstenilen özel bir teslim saati varsa lütfen bunu notlarınızda belirtin veya şirket numaralardan bizimle irtibata geçilmesi gerekir.

Teslim zamanı dikkate alınır ancak garanti değildir,özel hava şartları, özel trafik şartları ve uzaklığa göre farklılık gösterebilir.Şehir merkezine uzak bölgeler gün içerisinde teslim edilir. Anadolu yakasında Kartal ve Avrupa yakasında Avcılar bölgelerinden sonra  gerekirse ek zaman süresi istenir.  

Ürün hasarlı ise : Ürünlerin teslimden önce zarar görmesine karşın araçta tüm ürünlerin yedeği bulunmaktadır.

Kargo Ücretleri: Kargo ücreti alınmamaktadır. Anadolu yakasında Kartal, Avrupa yakasında Avcılar ilçelerinden sonra kargo ücreti alınacaktır.    

Sipariş Takibi: www.blendup.com sanal mağazamızdan sipariş takibi yapmanız mümkündür. Sipariş takibini şirket telefonlarından ve siparişinizi götüren araçtaki kişinin GSM hattından yapabilirsiniz.  

İade Şartı: 30 gün içerisinde, ürün kullanılmamış, ambalajı bozulmamış ve faturası ile birlikte iade alınabilir.

İptal Prosedürü: Sipariş kargoya verilmeden önce iptal edilebilir. İptal işlemi için
İrtibat No: +9 0(212) 574 3600
mailto: iptal@blendup.com