Gizlilik İlkeleri

 

Bu gizlilik ilkerleri www.blendup.com tarafından sunulan www.blendup.com web adresli alışveriş sitesinin bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. www.blendup.com sanal Internet mağazasının kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır.

Kullanıcı web sitesi aracılığıyla yapacağı alışverişlerdeki ödemelerini kredi kartı bilgisi verirken, aynı zamanda bu bilgiler SSL teknolojisi ile şifrelenir. www.blendup.com sanal Internet mağazamızdan alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler sitemizden bağımsız olarak şifrelenip Garanti Bankası'na sorgulanmak üzere ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilebilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi engellenmiş olur.

Para transferi işlemleri Yapıkredi Bankası, Vpos'ları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır. Limit aşımına uğramış, sahte veya çalıntı olarak bildirilmiş kartların kullanımı, banka ile on-line bağlantıda olan firmanız tarafından görülecek ve bu tür kartların www.blendup.com’ da kullanımı mümkün olmayacaktır.

www.blendup.com Türkiye'nin en güvenli online ödeme altyapısı Yapıkredi  e-ticaret Sanal POS sistemini kullanmaktadır.